مشخصات سریال
نام سریال :Roy Leh Sanae Rai
عنوان تایلندی :ร้อยเล่ห์เสน่ห์ร้าย
عنوان های دیگر :100 Trickery's Dangerous Passion aka "Trickery Mischievous Charms"
کارگردان :Tum Bunjerd Puttasopit
نویسنده :Add info here
تعداد قسمت ها :14
پخش از شبکه :ONE HD
دوره پخش :June 3, 2015---July 16, 2015
روزهای پخش :چهارشنبه ها و پنج شنبه ها
ژانر :دراما، عاشقانه
زبان :تایلندی
ساخت کشور :تایلند

جذاب مکار

داستان راجع به دو تا دوست قدیمیمه که هردو عاشق یک زن میشن زن با مرد دوم ازدواج میکنه ومرد اول برای انتقام گرفتن اموال مرد دوم روبالا میکشه مردوزن بدبخت میشن مرد با افسردگی می میره وزن مجبور میشه به تنهایی دخترشو بزرگ کنه

حالا مرد اول دراستانه ی مرگه که میخواد جبران کنه از طرف دیگه هنوز هم به زن ودوست قدیمیش علاقه داره مرد میمیره پسرش که از خوش تیپی وباهوش بودنش هرچی بگم کم گفتم دلک دلک میاد که مثلا ارث باباشو بگیره اما وسط خوندن وصیت نامه می فهمه ای دل غافل نصف مال واموالش به دختر همون زن رسیده

کُنگ (اسم پسره )میخواد هرجور شده این ارث رو از چنگ دختره که اسمش نونگ دربیاره .(وای چه اسامی سختی داشتن من اوایلش مثل گیج ها اصلا نمی فهمیدم چی میگن )خلاصه نقشه میکشه دختره رو عاشق خودش کنه واز هیچ نقشه ای برای اینکار فرو گزاری نمی کنه (خیلی خفنه نقشه هاش )

پسره چنان شیرین بازی درمیاره وخودش رو به دختره نزدیک کرده که هرکسی جای دختره باشه ارث ومیراث که هیچی مال واموال مادره اش رو هم دو دستی تقدیم اقا میکنه

اما جالب اینجاست که با وجود اینکه پسره با اینکه لبخند شیرین میزنه ودم به دیقه دختره رو با بهانه وبی بهانه بغل میکنه معلوم نیست تو مخش چی میگذره وبیننده حتی تا اواسط داستان هم متوجه نمیشه دختره رو دوست داره یا نه .

این بغل کردنهاش فاجعه است ها شما فکرشو کن نویسنده از پرده ی دیوار واب پاش حیاط ایده گرفته این دوتا رو لاو تو لاو کنه

آما اقا عجب زوجی اینقدر بهم میان که حد نداره دختره خوشگل پسره هات بر من ببخشید اما می بینمش نمیدونم چرا یاد جوانمردان پهلوان مردمان هیلر جان (جی چانگ ووک )میوفتم خدایا توبه ولی چرا به نظر من اینقدر شبیهن

جالب اینجاست تا حالا لوس بازی نداشته پسره برای رسیدن به هدفش همه کاری کرده حتی اونقدر ناجنسه که دختره رو موقع لباس عوض کردن ازپشت شیشه دید زده خیلی ناکس وجلبه پدرسوخته

فقط مشکل اصلیم زبانشون ومدل حرف زدنشونه لبهاشون رو کج وکوله می کنن ادم نروس میشه

من فکر میکردم بعد از دیدن بوسه وخانه ی کامل عادت میکنم اما بدبختی عادت نمی کنی یه نکته ی دیگه سریال پراز زن ودعواست

بابای خدابیامرز کنگ کاباره رقاص خونه بیلمیرم (نمی دونم )باید از اقایون پرسید اسم این جای مخصوص چیه که خانم ها دور میله می چرخن وکارهای جلافتی میکنن اوف برشما

خلاصه با پول بابای نونگ یعنی بابای دختره اینجا رو راه انداخته ودم ودستگاهی بهم زده دخترهای رقاص هم مدام تو سروکله ی هم میزنن ودعوا میکنن یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید تو این چند قسمت بی شمار صحنه کامل کتک کاری با روش های گانگستری دیدم که هرکدوم به نحوی میخوان به پسره نزدیک بشن اینقدر این کتک کاری هاشون با جزئیات کامله که من دل اشوبه می گیرم جالبه که نه این رقاص ها به فکر سلامتی وصورتشون نیستن که مبادا کتک بخورن واز قیافه بیفتن نه بعد از کتک کاری جای کتک ها می مونه به جرات ده تا چک تو صورت دختره خوابوند دختره پاشد ارایشش ت نخورده بود اوف برتو گریموریه ذره می زدی صورتش رو کبود میکنی داستان واقعی تر بشه

از اون طرف عمه ی کنگ یه دختر دیگه رو زیر سرداره که با برادر زاده اش ازدواج کنه خلاصه که شمع وگل وپروانه جمعن تا مال اقا رو بالا بکشن هیچ کس خودشو نمی خواد فقط دختره است که تو بغل اقا مات میشه

سریال تقریبا ریتم خوبی داشت .هرچند اعتراف میکنم به پای ساخت سریالهای کره ای اصلا نمی رسه اما از تایلندی ها که خیلی کش میدن بعیده اینقدر خوب جلو بره

خوبی سریال شخصیت پسره است عجب ناکسیه مثلا

میخواست تو یه صحنه دختره رو ب.بو.سه شنید که صدای دوست صمیمی نونگ که از قضا خاطرخواه نیونگ هم هست میاد اما دختره رو ول نمی کرد حالا دختره دست وپا میزد این ورپریده ول نمیکرد اخر سر هم پسره اومد این دو تا رو بغل به بغل هم دید از طرف دیگه روند شخصیتی پسره هم جالبه

سکانس برتر رو قسمتی انتخاب میکنم که این دو تا بعد از عکس های عروسی باهم صحبت میکنن نیونگ میگه میخوام بهت اعتماد کنم که اگه یه روزی یه جور دیگه برخورد کردی ازت برای تمام عمر متنفر میشم

نگاه دختره که معلومه دیگه کاملا اعتماد کرده وپسره که معلومه تو فکر رفته جالب بود خوشم اومداز این قسمت

خب تا اینجای کار رو قبلا خونده بودید بریم سر بقیه ی نقد

داستان تقریبا میشه گفت دو بخشه نصف داستان تا قبل از امضا کردن قرار داد ازدواج وحق برداشت پول ارثیه از طرف کنگ نئونگ تو این قسمتها واقعا عاشق کنگ شده وقسمت دوم رو شدن واقعیت وفراز ونشیب های بعد از اون که حالا کنگ رسما عاشق شده ونئونگ به شدت متنفر

نقطه قوت ابتدایی سریال شخصیت کنگ وبازی خوبش بود شاید نزدیک به هشتاد درصد کار رو به خاطر بازی این اقا دیدم و.بیست درصد هم به خاطر روند داستان

طریقه ی فهمیدن واقعیت وامضا کردن قرارداد جالب بود

بعد از اون دو سه قسمتی جنگ ودعوای اینها رو نشون میده که کنگ به زور پول هرکاری میکنه تا دختره رو سمت خودش بکشه از اون طرف هم نئونگ برای اینکه ازش جدا بشه هرغلطی بخواد میکنه مثلا با پولی که کنگ بهش داده چهار تا ماشین لوکس می خره سرویس طلا وجواهر خلاصه که هرکاری میکنه تا از پسره جدا بشه کنگ همه اش میخواد با صبوری ومحبت دل نئونگ رو بدست باره الحق هم که خوب با خرابکاری های دختره کنار میاد تا پای مسائل ناموسی وسط میاد که دیگه رگ گردنش باد میکنه دختره رو میندازه رو کولش میبره خونه ی بابابزرگ خدابیامرزش

یکم تم سریال شبیه به فیلم ایرانی های قدیمی بود یه صحنه ی بامزه داشت

هی دختره در میرفت کنگ می گرفتتش بالاخره دستهاش رو میبنده بعد برای اینکه دختره کوتاه بیاد یه سینی غذای خوشمزه میاره میشینه کنار دختره که داره لجبازی میکنه با اشتها شروع به خوردن می کنه جوری که نئونگ به غلط کردن میوفته از گشنگی یه قاشق غذا میخوره یه ماچ رو لپ کنگ می ذاره

بریم سراغ نکته های منفی

اول از همه موسیقی سریال به جز یه موسیقی بی کلام خیلی کوتاه اصلا از موسیقی متنش راضی نبودم

دوم بازیگرهای جانبی .عمه ی کنگ بااون دختری که زیر نظر داشت با دخترهای رقاص خونه همه اشون ازدم با اینکه مثلا خوش تیپ وخوش هیکل بودن اما برای من غیر قابل تحمل بودن مخصوصا عمه دعواهای زیادی بینشون بود اصلا سریال پراز صحنه های کتک کاری بود حالا یا عمه با این دختررقاص ها یا رقاص ها با هم یا حتی کنگ با تور دوست صمیمی نئونگ که خاطرخواهش هم بوده

نکته ی بعد روند پایایانی سریال بود عمه ودختره نقشه می کشن که با دسیسه این دوتا رو از هم جدا کنن مثلا پسره مسته دختره میاد پیشش یا پول مین می ذارن تو گاراژدوست نئونگ تور که مثلا براش پاپوش درست کنن خوشم نیومد مثل فیلم هندی ها شده بود

اما بازهم به خاطر بازی پسره سریال رو ادامه دادم .ولی واقعا جالب نبود همه اش دسیسه اخرش هم همه عاقبت بخیر شدن ورقاص ها با هم دوست وعمه ودختره هم به جرم دسیسه و اقدام به قتل رفتن زندان

به هرحال با اینکه نکته ی منفی زیاد داشت امامن دوستش دارم زوجشون خوب بودن پسره هم که دیگه گفتن نداره خبیث و جذاب

اخر کاری واقعا حسش خوب دراومده بود که برای دختره خودکشان می کرد

به خاطر روند پایانی به جای هشت ونیم بهش نمره ی 8 رو میدم اما درکل خیلی خوشم اومده بود وراضی بودم

برای دیدن لیست نقدها وبهتر پیدا کردن سریالها به تلگرام نقد کره مراجعه کنید

https://telegram.me/naghdkoreh

دانلود سریال تایلندی فریب خورشید با زیرنویس فارسی |Maya Tawan

نقد وبررسی سریال تایلندی جذاب مکار | Roy Leh Sanae Rai

دانلود سریال تایلندی وعده انتقام تلخ و شیرین با زیرنویس فارسی | Sanaeha Sunya Kaen 2014

معرفی ونقد سریال تایلندی خانه ی کامل تاهی |Full House Thai

دانلود سریال تایلندی کوپید ،الهه های عشق فصل اول (عشق شاد ) |Kammathep Hunsa

دانلود سریال تایلندی تلنگر عشق با زیرنویس فارسی | Rak Kan Panlawan

دانلود سریال تایلندی طیف دیگر افق به همراه زیرنویس فارسی |Different Lines of Horizon

رو ,دختره ,هم ,ی ,ها ,یه ,دختره رو ,بعد از ,کتک کاری ,به خاطر ,از اون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

باشگاه اینترنتی اسپرلوس عایق های حفاظتی ایران فیلم: دانلود فیلم با لینک مستقیم oneshut لینک ها و عکس های داغ داغ داغ 80dcanon دلنوشته هاي يک فروند فیلم مجاز بیت دانلود - فیلم و سریال زندگی ساده پوریا