عنوان: سریال تایلندی تو منی /Khun Mae Suam Roy /Mother in Disguise

ژانر: کمدی،عاشقانه، درام

تعداد قسمت ها: ۳۱

مدت پخش: ۴۵ دقیقه

شبکهChannel 3

سال پخش: ۲۰۱۸

خلاصه داستان

ldquo;سی ناrdquo; دختری جسور است. کسی که در سختی های روزگار کم نیاورده و سالها در تاریکی زندگی کرده. ldquo;سیری یاrdquo; خواهر دوقلویش، مظلوم و مهربان است. سیری یا بازیگری معروف و محبوب است. و همسر دوم تاجری ثروتمند است. این دو صاحب پسری خردسال هستند.
طی سانحه ای سیری یا مجروح می شود و مجبور است دوران نقاهتش را روی ویلچر بگذراند. شوهر سیری یا تصادف میکند و فوت میشود. طبق وصیت شوهرش برای اینکه ثروت از چنگ زن اولش بیرون بیاید و همچنین این سرمایه از خاندانشان بیرون نرود سیری یا مجبور است با برادر شوهرش آتیرا ازدواج کند. سی نا که میداند جان خواهرش در خطر است خودش را جای خواهرش جا میزند تا از حقایق پشت پرده با خبر شود ولی آتیرا قبلا سی نا را دیده و میداند او میتواند راه برود.

.:: تو من هستی / ۲۰۱۸::.
بزرگ خاندان سوتاراک در یک سانحه رانندگی کشته میشه و روز قرائت وصیت نامه اش پرده از رازی برداشته میشه.او علی رغم اینکه سالهاست ازدواج کرده یک معشوقه و یک پسر ۴-۵ساله داره.
طبق وصیت نامه بخش عمده اموالشو به مادرش بخشیده شده.سهمی برای همسرش و سهمی برای خواهرش در نظر گرفته شده و نیمی از خونه و شرکت سهم معشوقه و پسرشه.
به برادر ناتنیش آتیرات هم بخش عمده ای از سهام شرکت و پست مدیریت برجسته ای بخشیده شده به شرط اینکه با معشوقه او ازدواج و برای یک سال با او زندگی کنه!
آتیرات به شدت سرباز میزنه اما وقتی مشخص میشه ارثیه همه افراد خانواده وابسته به انجام این عمله و اگر انجام نشه همه چیز به خیریه بخشیده میشه خانواده سوتاراک راهی برای آتیرات نمیذارن جز این ازدواج.
حال اینکه آتیرات که خودش پسر یک معشوقه اس که اتفاقا او رو در کودکی رها کرده و رفته،به شدت از معشوقه ها متنفره و هنوز سیریا رو ندیده دید بسیار منفی ای نسبت به او داره.
سیریا معشوقه برادر آتیراته و چند سالیه با او مخفیانه زندگی میکنه.دو سال قبل مورد سوقصد واقع شده و از اون روز اسیر ویلچره.وقتی از طریق کریت،وکیل خاندان سوتاراک مطلع میشه باید به منزل سوتاراک بره و برای گرفتن ارث پسرش ناگزیر از ازدواج با برادر همسرشه دچار وحشت میشه، چون میدونه کسی در اون خونه هست که به خونش تشنه اس .اینجاست که خواهر دوقلوی سیریا،سی نا که دختر قوی و جسوریه و حرفه اصلیش بدلکاریه تصمیم میگیره به جای خواهرش به اون خونه بره و عامل سوقصد به خواهرش رو پیدا کنه.
روند داستان
با جلو رفتن سریال بیننده با مشکلات سی نا که به عنوان یه بدلکار و زنی ویلچر نشین زندگی دوگانه ای داره پیش می ره.
سی نا در ابتدا به همه چیز شک داره اما کم کم در بین اشخاص اطرافش افراد مورد اطمینانش رو پیدا می کنه و سعی می کنه راز اصلی حادثه ای که برای خواهرش افتاده و حالا خودش رو هم درگیر کرده پیدا کنه.
در این بین عشق بین آتیرات و سی نا هم شکل می گیره.
این سریال رو دوست داشتم.صادقانه از تایلندی ها این مقدار پیشرفت در عرصه فیلمبرداری رو انتظار نداشتم.کارشون خیلی خوب بود.به خصوص بازیگر نقش اصلی زن به قدری خوب از عهده بازی کردن دو نقش براومده بوده که شما بی اونکه اذیت بشید، این رو که اونها دونفر هستن به راحتی می پذیرید.
دیدنش رو کاملا توصیه میکنم.
درضمن
جاداره از تیم ترجمه این سریال تشکر کنم.یه ترجمه واقعا عالی و روون داره.با آمیکوی عزیز و رهای نازنین این سریالو دیدیم و هرسه از ترجمه به شدت راضی بودیم.دوستان گلم،تیم ترجمه مهدیس عزیز،دست گلتون درد نکنه.

دانلود سریال تایلندی فریب خورشید با زیرنویس فارسی |Maya Tawan

نقد وبررسی سریال تایلندی جذاب مکار | Roy Leh Sanae Rai

دانلود سریال تایلندی وعده انتقام تلخ و شیرین با زیرنویس فارسی | Sanaeha Sunya Kaen 2014

معرفی ونقد سریال تایلندی خانه ی کامل تاهی |Full House Thai

دانلود سریال تایلندی کوپید ،الهه های عشق فصل اول (عشق شاد ) |Kammathep Hunsa

دانلود سریال تایلندی تلنگر عشق با زیرنویس فارسی | Rak Kan Panlawan

دانلود سریال تایلندی طیف دیگر افق به همراه زیرنویس فارسی |Different Lines of Horizon

رو ,سی ,خواهرش ,نا ,ای ,معشوقه ,سی نا ,سیری یا ,نا که ,رو پیدا ,بخش عمده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
فروشگاه پروژه های میکروکنترلر (AVR PIC 8051 ) daryaraypc میم پلاس | MIM plus فیلمش پیکسلر مجله خبری سرگرمی فانوس asemanbluec دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم و رایگان گلچین اهنگ های جدید سال 2021 - 1400 | تلاش موزیک