ارائه ای از تیم ترجمه ی نقد کره
لینک زیرنویس چسبیده ی سریال اضافه شد

عنوان: قدرت خورشید | Raeng Tawan
عنوان تایلندی: แรงตะวัน
همچنین شناخته شده به عنوان: The Sunrsquo;s Power | The Burning Sun
اطلاعات بیشتر:mydramalist
تعداد قسمت ها: ۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۶ تا ۳ آگوست ۲۰۱۶
روزهای پخش: چهارشنبه | پنجشنبه
شبکه پخش: Channel 3
مدت زمان هر قسمت: ۱ساعت و ۵۰ دقیقه
کارگردان: Sarasawadee Wongsompetch
نویسنده: Sakchai Kiatpunyaopart
محصول کشور: تایلند
زبان: تایلندی
زیرنویس فارسی: ندارد

بازیگران
Aum Atichart Chumnanon as Suriyane
Chippy Sirin Preedeeyanon as Tantawan
Pachara Chirathivat as Wisut
Aom Sucharat Manaying as Pensiri
Deaw Suriyon Aroonwattanakul as Nat
Pitta Na Pattalung as Rujira

خلاصه داستان :
سوریوان مردی سخت کوش و صاحب ثروت که تصمیم داره عدالت رو برای قتل خواهر بزرگترش اجرا کنه
تانتاوان هم دختری که در خارج از کشور تایلند درس خونده و آرزوش اینه که طراح لباس بشه تا بتونه با برادر بزرگ ترش رقابت کنه
حالا برادر این خانم متهم به قتل همسرش که میشه خواهر سوریوان متهم و سوریوان هم معتقد که ی توطئه ای این وسط که اون میخواد سرپوش بذاره رو کار شیطانی ای که انجامش داده
File:65645.jpg

سریال قدرت خورشید - Raeng Tawan 2016

ازطرف خودم مون شاین وتیم ترجمه ی نقد کره از همگیتون تشکر میکنیم که ما رو درتهیه ی زیرنویس این سریال بسیار زیبا همراهی کردید

امیدوارم دقیقا مثل من وبچه ها از دیدنش لذت برده باشید وتجربه ی ساعات خوشی رو داشته باشید

ممنون از دوستان خیلی خوبم

لونای عزیز .مسیح خانمی .زهره خانمی خواهر های گلم پولک وپردیس و صدیق عزیز که تو کار زمان بندی به من کمک کرد ودراخر ساناز جان که زحمت ترجمه ی متن عربی هشت قسمت اخر رو به عهده داشت

با ما وتیم ترجمه ی نقد کره در پروژه های بعدی همراه باشید

این هم یه نمونه از زحمات شبانه روز من وساناز

دانلود سریال تایلندی فریب خورشید با زیرنویس فارسی |Maya Tawan

نقد وبررسی سریال تایلندی جذاب مکار | Roy Leh Sanae Rai

دانلود سریال تایلندی وعده انتقام تلخ و شیرین با زیرنویس فارسی | Sanaeha Sunya Kaen 2014

معرفی ونقد سریال تایلندی خانه ی کامل تاهی |Full House Thai

دانلود سریال تایلندی کوپید ،الهه های عشق فصل اول (عشق شاد ) |Kammathep Hunsa

دانلود سریال تایلندی تلنگر عشق با زیرنویس فارسی | Rak Kan Panlawan

دانلود سریال تایلندی طیف دیگر افق به همراه زیرنویس فارسی |Different Lines of Horizon

زیرنویس ,قسمت ,فارسی ,چسبیده ,ی ,as ,زیرنویس فارسی ,فارسی چسبیده ,چسبیده قسمت ,ترجمه ی ,raeng tawan ,زیرنویس فارسی چسبیده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دریا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود برای شما scimorghplus طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. roshanalight babystar taghzieh724 پریشان سایت دانلود کتاب اکترونیکی