سریال تایلندی انحراف از بهشت Sawan Biang 2008 به همراه زیرنویس فارسی

ترجمه ی اینکار تماما به عهده یتداعیعزیزهست که خالص ومخلص برای این ترجمه زحمت کشیده دقت کنید پارت های این سریال چهار ساعت است وجمعا چهار پارته
امید به خدا هفته ای یک قسمت از سریال ترجمه میشه
دانلود سریال با زیرنویس چسبیده

سریال تایلندی انحراف از بهشت Sawan Biang 2008

عنوان: انحراف از بهشت | Paradise Diversion | Heaven Diversion
عنوان تایلندی: สวรรค์เบี่ยง | Sawan Biang
ژانر: انتقامی | درام | عاشقانه
تعداد قسمت ها: ۴ (۶ ساعته)
تاریخ انتشار: ۲۷ مارس ۲۰۰۸ تا ۰۷ می ۲۰۰۸
شبکه پخش: Thai Ch3
ریتینگ: ۲۵
کارگردان: Amai Jitmaingong
کمپانی: Lakorn Thai
محصول کشور: تایلند
زبان: تایلندی

بازیگران:

Anne Thongprasom (Ann) as Narin (Rin)
Ken Theeradeth Wonpuapan as Kawee (Wee)
Natharika Thamapreedanan as Leela (Lee)
Louis Scott as Pawan (Tom)
Jane Janesuda Parnto as Patrapapa (Pat)
Dilok Thong wattana as Kid
Nithichai YotAmornSunthorn (Yuan) as Supajit (Sam)
Chotiros Kaewpinit (Sobee)
Mick Boromwuti Hiranyatithi
Thitinun Suwansuk as Jatelate fiancee of Leela
Pang Panchanida Seesaamram as Feyone of Weersquo;s girls

خلاصه داستان:

لیلا دختری پول پرست ،دنبال پسری پولدار به اسم کاوه است و هر کاری میکنه تا بتونه توجه کاوه رو به خودش جلب کنه،ولی اون ابراز محبت لیلا رو رد میکنه. لیلا هم برای اینکه هم به پول برسه و هم روی کاوه رو کم کنه با پدر اون ازدواج میکنه.کاوه پدرخودش رو مسب مرگ مادرش میدونه ،چون پدرش همیشه دنبال زن های مختلفی بوده.
کاوه برای انتقام از لیلا خواهر بیگناهش ،نارین رو میه و به ملک خصوصی خودش میبره. لیلا به خیال اینکه نارین با یک مرد فرار کرده دنبالش نمیگرده. کاوه تا میتونه نارین رو شکنجه میده و حتی بهش دست درازی میکنه. مدتی بعد نارین فرار میکنه و به خونش برمیگرده . اون متوجه قضیه ایی میشه و به نقطه نامعلومی نقل مکان میکنه.در این بین کاوه که عاشق اون شده دنبال نارین میگرده ولی نارین رو پیدا نمیکنه. نارین میخواد تنها باشه چون فهمیده که بچه کاوه رو بارداره.

توجه کنید! چهار قسمت به هم چسبیدس هر قسمت هم کمتر از ۲ ساعت!

*حجمِ زیادِ سریال به همین دلیل می باشد*

کیفیت 360

کیفیت 480

کیفیت 540

کیفیت 720

زیرنویس فارسی سریال

قسمت ۰۱

قسمت ۰۲

قسمت ۰۳

قسمت ۰۴

زیرنویس سریال تکمیل شد

با تشکر ویژه از دوستمون تداعی جان که سر وقت وحوصله همچین کار تمیزی ارائه داد .

تداعی جان صادقانه ازت تشکر میکنم

لطفا حتما حتما از این لینک برای نشر زیرنویس استفاده کنید که یه دلگرمی برای این مترجم تازه کارمون به حساب بیاد

این هم خلاصه ی دیگر این سریال از خود تداعی گلی

داستان از اونجا شروع میشه که سام وکاویی ولیلا همکلاسیهای دبیرستان همدیگه هستن ودراین بین لیلا به هرنحوی سعی داره توجه کاویی که یه بچه پولدار بشدت مغرور هست رو جلب کنه واز هرفرصتی برای جلب محبت کاویی استفاده میکنه.اما کاویی بهیچ عنوان لیلا رو درحد خودش نمیدونه وهمیشه باتحقیر لیلا رو از خودش میرونه طوریکه یه بار وقتی لیلا بایه دسته گل بزرگ به پارتی که توخونه کاویی برگزار میشه میره کاوی به بدترین شکل اونو بیرون میکنه .نارین خواهر لیلا که همون شب اومده خونه کاویی دنبال خواهرش تا اونو بهخونهبرگردونه شاهد این تحقیر شدن لیلا میشه وبدنبال خواهرش که داره گریه کنان از خونه کاویی خارج میشه میره .
لیلا که باگریه درحال دویدن توخیابونه با یه ماشین تصادف میکنه ونارین میرسوندش بیمارستان
یه پرش زمانی ۵ ساله اتفاق میفته
حالا لیلا یه نامزد داره که قراره بزودی ازدواج کنن
نارین یه مغازه مهم گلفروشی داره
سام صاحب هتل شده
وجناب مغرور کاویی با فارق التحصیلی از دانشگاه خارج کشور حالا به تایلند برگشته درحالیکه پدرش با یه زن جوون ازدواج کرده واون خانم به افتخار ورود کاویی براش تدارک یه پارتی رو دیده
اما کاویی بمحض دیدن همسرپدرش شروع میکنه با نامادریش بخاطر نوع دیزاین گلهای مجلس بحث وجدل میکنه که باواکنش پدرش وجروبحثشون همراه میشه
کاویی لج میکنه ومیگه توهمچین جشنی شرکت نمیکنه ومیزنه بیرون از خونه
وپدر ونامادریش هم راهی محل مراسم میشن
که بین راه ماشین پدر کاویی با یه موتوری تصادف میکنه وحالا موتوری کیه؟
لیلا ونامزدش
شوهر لیلا و زن جوون پدر کاویی میمیرن
اینم بگم که کاوی وقتی برای طراحی گلهای مراسم شروع به لج میکنه یه کل کل حسابی وباحال با طراح گلها یعنی نارین خانم داره وهمونجا کینه اشو به دل میگیره چون بقول خودش تا حالا هیچکس جرات نداشته باهاش اونطوری صحبت کنه
حالا بابای کاویی افتاده دنبال لیلا که همسن پسرشه واداهای عشقولانه درمیارهاونم درحالیکه زنش همش چند روزه که مرده اصل مشکل کاوی هم باباباش سر همین کارهاشه.بهش میگه تواین مدت که من خارج بودم یه بار نیومدی منو ببینی وفکر خوشگذرونی خودت بودی
تمام تلاشهای کاویی برای جلوگیری از این ازدواج بی نتیجست
حتی به باباش میگه که لیلا یه مدت میخواسته کاوی رو بدست بیاره وچون نتونسته حالا دنبال پدرست تا به پول وپله برسه
پدره اما بیخیال همه چیز بهش میگه من خودم عاشق لیلا شدم و اون هیچکارست
اگه نبود کمکهای نارین نمیتونستم لیلا رو راضی به این ازدواج کنم
آخ آخ فکر کن چی گفت؟؟؟
حالا کاوی با پیش زمینه ذهنی بدی که از نارین داشته اونو یه شیاد میدونه که مسبب این ازدواج شرم آور پدرش شده
لیلا انگارتمام تلاشش برای کاوی از روی عشق نبوده چون بعدا خیلی راحت پدر کاوی رو میپذیره ووقتی یادش میاد که کاویی قبلا بهش گفته که تو اگه سه بار هم بمیری وزنده بشی هرگز هم شآن و هم رتبه من نمیشی
درواقع میخواد با ازدواج با پدر کاوی به کاوی ثابت کنه که ببین چه راحت مالک اونهمه پول وقدرت شدم!!!

دانلود سریال تایلندی فریب خورشید با زیرنویس فارسی |Maya Tawan

نقد وبررسی سریال تایلندی جذاب مکار | Roy Leh Sanae Rai

دانلود سریال تایلندی وعده انتقام تلخ و شیرین با زیرنویس فارسی | Sanaeha Sunya Kaen 2014

معرفی ونقد سریال تایلندی خانه ی کامل تاهی |Full House Thai

دانلود سریال تایلندی کوپید ،الهه های عشق فصل اول (عشق شاد ) |Kammathep Hunsa

دانلود سریال تایلندی تلنگر عشق با زیرنویس فارسی | Rak Kan Panlawan

دانلود سریال تایلندی طیف دیگر افق به همراه زیرنویس فارسی |Different Lines of Horizon

قسمت ,زیرنویس ,لیلا ,فارسی ,چسبیده ,نسخه ,زیرنویس چسبیده ,چسبیده فارسی ,نسخه زیرنویس ,فارسی قسمت ,قسمت 2 ,زیرنویس چسبیده فارسی ,نسخه زیرنویس چسبیده ,چسبیده فارسی کیفیت ,سریال تایلندی انحراف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

محتوای خوب وی موزیک ثمین مووی software-web ایران فیلم | دانلود فیلم با لینک مستقیم kahecandles grumovie آموزش دیجیتال مارکتینگ آموکار jiii