عنوان :من میخوام یک سوپر استار باشم - I Wanna Be a Suprsquo;tar - Wannueng Jaa Pben Superstar
ژانر :رمانتیک - کمدی
شبکه :GMM One
تعداد قسمت ها :26
تاریخ پخش :Aug 3, 2015 to Oct 27, 2015
محصول :تایلند
زیرنویس :فارسی

بازیگران :

Kasetsin Puttichai
Mahapreukpong Ramita Gypso
Pakdeeprasong Virithipa
Phiangphor Sarasathapheng

خلاصه داستان :

وان نئونگ دختری که آرزوش اینه که ی ستاره بشه این درحالی که پدر و مادرش مخالف این موضوع هستن وین پاکورن هم بازیگر خیلی معروفی که بخاطر ی کلیپ شهرتشو داره از دست میده این کلیپ هم در مورد خودش با مدیر برنامه های سابقشه که توش نشون دادن که این پسر هم.ج.ن.س.گراست حالا اون بعد از پنج سال زندگی تو خارج از کشور دوباره برگشته به تایلندحالا خونه نئونگ رو خریده از اینورم وقتی برمیگرده دوس.دختر سابقش سروکلش پیدا میشه که دوباره دل این پسرو بدست بیاره حالا این وان نئونگ هم بی خانمان شده این وسط و نمیدونه کجا بره ی رومه نگار هم دنبال وین بود که این دختر جلوشو میگیره و وین هم که کار این دخترو میبینه میگه بخاطر اینکارش ازت اجاره نمیگیره حالا وین میخواد به نئونگ کمک کنه که شاید یروزی بشه اون ی ستاره بشه

سریال تایلندی میخوام یه سو.استار بشم (از دست شیلترینگ جرات ندارم کلمه های ممنوعه به کار ببرم )

خب بعد از دیدن دو تا سریال از بازیگر معروف تایلندی پوتی شای (کنگِ سریال جذاب مکار )دیگه نمیخواستم سراغ سریالهاش برم با توجه به دو سریال قبلیش حس میکردم قابلیت بازی سریال درست ودرمون رو نداره هرچند به نظرم جذاب مکار واقعا سریال خوبی بود به هرحال دوستان اینقدر تعریف کردن شروع کردم

داستان راجع به وین کورن بازیگر تاپیه که پنج سال پیش با پخش شدن یه ویدئوی انچنانی ضربه ی شدیدی خورده وپنج سال ترک یار ودیار کرده وبه کل از صنعت سرگرمی خداحافظی کرده حالا هم بعد از پنج سال به وطنش برگشته تا ساکت واروم به زندگیش ادامه بده که با وان نئونگ اشنا میشه دختر شاد وسرخوش احوالی که پدر ومادرش خونه رو فروختن وبه انگلیس رفتن و خانم به خاطر اینکه مثلا به رویاهاش برسه وبتونه یه بازیگر یا سوپر مدل معروف بشه عطای رفتن به انگلیس رو به لقاش بخشیده وتو وطنش موندگار شده اما ازاونجایی که هیچ پول وخونه ای نداره مجبوره تو همون خونه ی قدیمیشون که وین اون رو خریده بمونه دو سه روز اول وین به فکر اینکه خونه روح داره شبها خواب اسوده نداشته تا اینکه میفهمه روح خونه اشون یه دختر زبون درازو رو اعصابه که جایی برای موندن نداره خلاصه که بعد ازچند قسمت حوصله سر بر بالاخره این دو نفر تصمیم میگرن با هم زندگی کنن هرچند که وان نئونگ فکر میکنه وین مشکل داره وبا عرض معذرت اصلا مرد نیست که بخواد نگران زندگی کردن کنارش باشه

خونه ی کامل رو همه دیدن حالا یا سبک تایلندیش رو یا سبک کره ایش رو که دو تا سیزن مختلف داشت من خودم سبک تایلندیش رو واقعا دوست داشتم امتیاز بالای 8.8 رو داره فکر کنید این یه ورژن دیگه از این مدل زندگی باشه دختره بدبخته جا نداره پسره هم مایه دار همون داستان هم خونه ای خودمون

سریال بیست وشش قسمت چهل وپنج دقیقه ای به همراه تبلیغه سرجمع فکر کنم سی وپنج دقیقه هم نشه تا اینجا که قسمتم هفتم رو هم دیدم عملا هیچ چیزی برای گفتن نداشت ودختره انواع واقسام لوس بازی ها رو دراورد که همه رو روی دور تند دیدم اما خوبیش اینه که پوتی شای حداقل از اون سغجی بودن ورواعصاب بودن تو سریالهای قبلیش دست برداشته وکمی ادم شده

بعد از هفت قسمت تازه کمی علاقه پیدا کردم جلوتر برم یعنی عملا تا اینجای سریال رو اگه نمیدیدم هم هیچ اتفاقی نمیوفتاد

مشکل عمده وعمده وعمده ای که دارم استفاده ی خیلی خیلی زیاد از مردان زن نما هست اصلا نمیدونم دلیل نوشتن همچین سکانس هایی چیه ایا مثلا میخوان این انسان ها رو موجه نشون بدن یا میخوان نشون بدن این انسان ها کنار ما هستن واحساساتشون با ما فرقی نداره وباید اونها رو هم پذیرفت به هرحال من زیاد راضی نیستم یه مورد یا دو مورد مشکلی نداره اما تا همینجا پنج تا مورد مختلف تو سریال نشون داده

به هرحال اگه صبر وحوصله وانگیزه ای باقی بمونه ادامه اش میدم اگر نه میرم سراغ یه چیز دیگه

اونهایی که سریال های درحال پخش دیگه رو هم دیدن لطفا پیغام بذارن تا بقیه هم از نظرات استفاده کنن

برای دیدن عکس ها واهنگ ها واطلاع از اخرین گزارش ها لطفا درکانال نقد کره عضو شوید

کانال تلگرام

دانلود سریال تایلندی فریب خورشید با زیرنویس فارسی |Maya Tawan

نقد وبررسی سریال تایلندی جذاب مکار | Roy Leh Sanae Rai

دانلود سریال تایلندی وعده انتقام تلخ و شیرین با زیرنویس فارسی | Sanaeha Sunya Kaen 2014

معرفی ونقد سریال تایلندی خانه ی کامل تاهی |Full House Thai

دانلود سریال تایلندی کوپید ،الهه های عشق فصل اول (عشق شاد ) |Kammathep Hunsa

دانلود سریال تایلندی تلنگر عشق با زیرنویس فارسی | Rak Kan Panlawan

دانلود سریال تایلندی طیف دیگر افق به همراه زیرنویس فارسی |Different Lines of Horizon

رو ,هم ,سریال ,ی ,وین ,یه ,بعد از ,وان نئونگ ,پنج سال ,رو هم ,به هرحال ,سریال تایلندی میخوام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پاریس دانلود فیلم،برنامه،آهنگ kashfe-estedad گل سنگ دنیای آموزش شبیه‌سازی شبکه‌های بی سیم و کامپیوتری tcnegareh سخن بلاگ عشق96 و انجمن عاشقونه book55 classic-film