به سمت قلبم نشانه بگیر
کاپیتان پیروی جزو نیروهای واکنش سریع یگانه تکاورهای نیروی زمینی تایلنده که برای مأموریت به منطقه ای بین برمه و تایلند یعنی مرز فرستاده میشه که گروه های شورشی و مخالف دولت اونجا هستن و موجب ازار و اذیت و زخمی کردن مردم شدن این گروه تکاورها به اون منطقه اعزام میشن و از طرفی دولت یک گروه پزشک هم برای معالجه و مداوا زخمی ها میفرسته که در بین راه ماشینشون خراب میشه و تعدادی از تکاورها رو برای کمک به دکترها میفرستن که کاپیتان پیوری برای اولین بار خانوم دکتر .napaschon رو ملاقات میکنه و با خانوم دکتر سر با کدوم ماشین رفتن بحث و جدل میکنه و خانوم دکتر نشون میده که ادم سخت و لجبازیه و همین محکمی و تندی وجذبه خانوم دکتر دل کاپیتان پیوری سرد و خشک رو میبره و باعث میشه کاپیتان با نگاه و برخورد اول یک دل نه صدل عاشق خانوم دکتر بشه.
تا اینجای خلاصه مال سوری خانم بود تشکر از لطفش وباقی از سانازی خودمون
دکتر ناپاسون عشق اول کاپیتان پوری مدتیه در روستایی بندری بین مرز برمه و تایلند مشغول به کاره.وقتی دکتر به همراه بهترین دوستش توسط یه سرباز شورشی اهل برمه ربوده میشه به کاپیتان پوری ماموریت داده میشه دکتر رو به تایلند برگردونه.
کاپیتان پوری تک تیر انداز ماهر و کارکشته ای که ادم به شدت آروم و مطمئن به خودی هم هست ، وقتی بعد از مدتها دوباره عشق اولشو ملاقات میکنه ناگهان دچار تردید و دودلی شدیدی میشه.
از طرفی با اینکه قلبش همیشه در بند عشق دکتر ناپاسون بوده ولی وضعیت دکتر به تازگی تغییر کرده و حالا دوست دختر صمیمی ترین دوست کاپیتان پوریه!!و هیچ چیز پیچیده تر و دردناکتر از این نیست که تمام قلبتو به کسی بدی که هیچ علاقه ای بهت نداره.
بزرگترین مشکل کاپیتان پوری در حال حاضر اینه که باید دوباره کنار ناپاسون قرار بگیره.اگرچه که اون قبلا در ماموریت های بسیاری بوده اما این ماموریت به شدت درگیرش کرده.
چطور خواهد توانست قلبشو مهار کنه؟
بین عشق و دوستی، انتخاب کاپیتان پوری کدوم خواهد بود؟!
من یه نفر که فن صد درصد این سریالمیعنی اگه دست خودم بود همه رو ول میکردم همین یه دونه رو ترجمه میکردم اما بدبختی هارد سابه ومشکلاتش بیشمار اما مژده به دوستداران این سریال .حتما دراینده ای نچندان دور این سریال رو برای دل خودمم که شده تو برنامه میذارم تا ترجمه میکنم حتی اگه شده یک تنه وبه تنهایی با همین بازوان بی توان
ممنون از سانازی بابت خلاصه های خوشگل مشگلی که مینویسه

دانلود سریال تایلندی فریب خورشید با زیرنویس فارسی |Maya Tawan

نقد وبررسی سریال تایلندی جذاب مکار | Roy Leh Sanae Rai

دانلود سریال تایلندی وعده انتقام تلخ و شیرین با زیرنویس فارسی | Sanaeha Sunya Kaen 2014

معرفی ونقد سریال تایلندی خانه ی کامل تاهی |Full House Thai

دانلود سریال تایلندی کوپید ،الهه های عشق فصل اول (عشق شاد ) |Kammathep Hunsa

دانلود سریال تایلندی تلنگر عشق با زیرنویس فارسی | Rak Kan Panlawan

دانلود سریال تایلندی طیف دیگر افق به همراه زیرنویس فارسی |Different Lines of Horizon

کاپیتان ,دکتر ,رو ,میشه ,پوری ,خانوم ,خانوم دکتر ,کاپیتان پوری ,این سریال ,از طرفی ,و تایلند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
pooyarayanehs های آنیا و کورانوسوکه ...رمان مای پیکس لاو | فیلم و عکس | خبر و سرگرمی جهاد ادامه دارد ... تفریحی و سرگرمی فازفان | دانلود فیلم | دانلود سریال googleea بانک اطلاعات مشاغل ساختمان افغان بنا frectalikhonar پروا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود موسیقی میباشد. fanuesrayaneh